moneli beauty shop atsakingi prekiu zenklai

MONELÍ

BEAUTY SHOP

M O N E L Í – tai ne tik aukščiausios kokybės prabangių prekių ženklų vieta, tai elegantiška ir išskirtinė erdvė, kurioje kiekvienas klientas gali pasijausti ypatingai. Čia visada atrasite geriausius kosmetikos produktus ir galėsite pasidairyti į naujausias kosmetikos tendencijas bei naujoves nuo odos priežiūros priemonių ir plaukų produktų. Atrinktų produktų kokybė išskirtinė savo sudėtimis, kvapais, tekstūra ir žinoma – prabangiu įpakavimu. 

M O N E L Í – 2022 m. Europos Sąjungoje (EUIPO) įregistruotas prekinis ženklas kosmetikos ir grožio produktų internetinės prekybos srityje. 

Mūsų vertybės – verslo etika, skaidrumas, bendruomeniškumas, tvarumas, kokybė, inovacijos, tvarus kūrybiškumas, rūpestis ir dėmesys savo klientams. Mes skiriame didžiausią dėmesį produktų kokybei, pasirinkdami tik geriausių prekių ženklų kosmetikos produktus, kurie atitinka mūsų standartus ir klientų lūkesčius. Mes vertiname kiekvieną klientą ir siekiame užtikrinti profesionalų ir rūpestingą jų aptarnavimą, padedant rasti idealius produktus kiekvieno kliento poreikiams. Mes stebime kosmetikos industrijos naujoves ir nuolat mokomės, siekdami įtraukti naujausius produktus ir tendencijas į savo asortimentą. 

Mūsų tikslas – suteikti savo klientams išskirtinę ir kokybišką apsipirkimo patirtį, pasitelkiant aukščiausios kokybės produktus ir profesionalų aptarnavimą. Mes siekiame padėti savo klientams pasiekti geriausių grožio rezultatų ir pasijausti ypatingai. Mūsų darbuotojai visada pasirengę padėti atrasti idealius produktus, pagal individualias poreikius ir lūkesčius.

Mūsų vizija – tapti prabangių ir svarbiausia – atsakingų prekių ženklų kosmetikos lyderiu Lietuvoje bei Europoje. Sukurti išskirtinę grožio oazę klientams, kurioje jie gali atrasti inovatyvius produktus ir sužinoti apie naujausias kosmetikos tendencijas.

Visi mūsų parduotuvėje esantys produktai yra kruopščiai atrinkti grožio procedūras atliekančių meistrų, kurie nagrinėja sudėtyje esančius ingridientus ir jų ilgalaikį poveikį plaukams bei odai. Siūlome Jums tik patikrintą plaukus bei odą tausojančią kosmetiką. 

Jeigu norite išbandyti prieš pirkdami didelę pakuotę – siūlome produktus mažais kiekiais, kad galėtumėte įsitikinti produkto efektyvumu.

Turite klausimų? Susiekite su mumis – mes visada patarsime ir padėsime Jums išsirinkti.

+370 678 43 500 | info@moneli.lt

>> Į parduotuvę    >> Kontaktai

Add Your Heading Text Here

Siekiant pagerini Jūsų naršymo kokybę, elektroninėje parduotuvėje naudojame slapukus (angl. cookies). Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikoje