MONELÍ

Siuntas pristatome visame pasaulyje

BEAUTY SHOP

MONELÍ

BEAUTY SHOP

apie mus moneli

apie mus moneli

MONELÍ – tai 2022 m. Europos Sąjungoje įregistruotas prekinis ženklas kosmetikos ir grožio produktų internetinės prekybos srityje. 

Mūsų tikslas – užtikrinti greitą, sklandų ir patogų klientų apsipirkimą, operatyvų produktų pristatymą. Mūsų vizija – tapti absoliučiu kokybės ženklu ir lyderiu Lietuvoje bei Europoje. Mūsų vertybės – kokybė, dėmesys klientui, meilė ir visiškas atsidavimas savo darbui.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje žinomus profesionalios kosmetikos priemonių prekinius ženklus. Visi parduotuvėje esantys produktai yra kruopščiai atrinkti grožio procedūras atliekančių meistrų, kurie nagrinėja sudėtyje esančius ingridientus ir jų ilgalaikį poveikį plaukams bei odai. Siūlome Jums tik patikrintą, aukštos kokybės, plaukus bei odą tausojančią kosmetiką.

Jeigu norite išbandyti prieš pirkdami didelę pakuotę – siūlome produktus mažais kiekiais, kad galėtumėte įsitikinti produkto efektyvumu ir išsirinkti sau tinkamiausią priemonę.  

Turite klausimų? Konsultuojame telefonu arba el. paštu, susiekite su mumis – mes patarsime ir padėsime Jums išsirinkti! +370 655 70 191 | info@moneli.lt